Contact

Textielstraat 6
7575 CA OLDENZAAL
T +31 (0)85 773 76 33
F +31 (0)85 773 76 34
tiles@cerriva.com
KVK 55268056
BTW NL851632245B01

Ons Ceramic Design Centre in Oldenzaal is op afspraak te bezoeken. Dit kan telefonisch of middels onderstaand contactformulier. Laat je inspireren!

Neem contact met ons op

Cerriva

Gerrit van het Oever

gerrit@cerriva.com
+31 (0)6 511 464 54

Stephan Leijssenaar

stephan@cerriva.com
+31 (0)6 839 824 34

Saskia Scheffer

saskia@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Marloes IJland

marloes@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Job ten Thij

job@cerriva.com
+31 (0)6 532 342 23

Björn Rerink

magazijn@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Angela Moes

angela@cerriva.com
+31 (0)6 130 131 35

Nienke Kaffener

nienke@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Henk Leijssenaar

henk@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Evelien Scheltens

evelien@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Onze nieuwsbrief