Contact

Textielstraat 6
7575 CA OLDENZAAL
T +31 (0)85 773 76 33
F +31 (0)85 773 76 34
tiles@cerriva.com
KVK 55268056
BTW NL851632245B01

Ons Ceramic Design Centre in Oldenzaal is op afspraak te bezoeken. Dit kan telefonisch of middels onderstaand contactformulier. Laat je inspireren!

 

Zoek een dealer

Bekijk onze dealers

Neem contact met ons op

Gerrit van het Oever
Founder / Directeur

gerrit@cerriva.com
+31 (0)6 511 464 54

Stephan Leijssenaar
Sales Buitendienst

stephan@cerriva.com
+31 (0)6 839 824 34

Angela Moes
Sales Buitendienst

angela@cerriva.com
+31 (0)6 130 131 35

Job ten Thij
Sales Buitendienst

job@cerriva.com
+31 (0)6 532 342 23

Lars de Mönnink
Sales Buitendienst

lars@cerriva.com
+31 0(6) 868 882 95

Didi Jansen
Sales Buitendienst

didi@cerriva.com
+31 (0)6 868 112 29

Marloes IJland
Sales Binnendienst

projecten@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Ingrid Smit
Sales Binnendienst

ingrid@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Derk van het Oever
Sales Binnendienst

derk@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Saskia Scheffer
Finance

saskia@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Henk Leijssenaar
Magazijn

henk@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Björn Rerink
Magazijn


+31 (0)85 773 76 33

Ties Leijssenaar
Junior Marketing

tiles@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Nienke Kaffener
Office Manager

nienke@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Onze nieuwsbrief