Contact

Textielstraat 6
7575 CA OLDENZAAL
T +31 (0)85 773 76 33
F +31 (0)85 773 76 34
tiles@cerriva.com
KVK 55268056
BTW NL851632245B01

Ons Ceramic Design Centre in Oldenzaal is op afspraak te bezoeken. Dit kan telefonisch of middels onderstaand contactformulier. Laat je inspireren!

 

Zoek een dealer

Bekijk onze dealers

Neem contact met ons op

Gerrit van het Oever
Founder / Directeur

gerrit@cerriva.com

Stephan Leijssenaar
Sales Buitendienst

stephan@cerriva.com

Angela Moes
Sales Buitendienst

angela@cerriva.com

Job ten Thij
Sales Buitendienst

job@cerriva.com

Lars de Mönnink
Sales Buitendienst

lars@cerriva.com

Marloes IJland
Sales Binnendienst

projecten@cerriva.com

Ingrid Smit
Sales Binnendienst

ingrid@cerriva.com

Derk van het Oever
Sales Binnendienst

derk@cerriva.com

Daniek Spit
Sales Binnendienst

daniek@cerriva.com

Saskia Scheffer
Finance

saskia@cerriva.com

Henk Leijssenaar
Magazijn

henk@cerriva.com

Björn Rerink
Magazijn



Ivar Slagers
Magazijn

tiles@cerriva.com

Ties Leijssenaar
Junior Marketing

ties@cerriva.com

Nienke Kaffener
Office Manager

nienke@cerriva.com

Onze nieuwsbrief