Over ons

Het fundament tussen mens, ruimte en functie

Om optimaal te kunnen adviseren in de nieuwste trends en ontwikkelingen op tegelgebied, vormen wij graag het fundament tussen mens, ruimte en functie. Neem contact met ons op.

Gerrit van het Oever

gerrit@cerriva.com
+31 (0)6 511 464 54

Stephan Leijssenaar

stephan@cerriva.com
+31 (0)6 839 824 34

Saskia Scheffer

saskia@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Paul Ebenau

paul@cerriva.com
+31 (0)6 506 246 00

Marloes IJland

marloes@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Job ten Thij

job@cerriva.com
+31 (0)6 532 342 23

Carla van het Bolscher

carla@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Björn Rerink

magazijn@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Angela Moes

angela@cerriva.com
+31 (0)6 130 131 35

Nienke Kaffener

nienke@cerriva.com
+31 (0)85 773 76 33

Onze nieuwsbrief